Datum / čas
Date(s) - 31. 8. 2022
0:00

Místo konání
Krnov - Hlavní náměstí

Kategorie


Zveme vás, prodejce, i vás, nakupující, na Bleší trhy.
Prodávejte – nakupujte!
Dejte starým či nepotřebným věcem druhou šanci.
Možnost pořídit/prodat ojedinělé předměty i běžné věci z druhé ruky.
Prodat můžete vše co vám doma překáží a přitom to někomu může udělat nesmírnou radost: porcelán, hrníčky, hračky, knihy, obrazy, kávomlýnky, starožitnosti, nářadí, autodíly, hudební nástroje, gramodesky, odznaky, pohlednice, armádní , rybářské a sportovní vybavení, oblečení po dětech.

Pojďte s námi znovu oživit tuto tradici!
Jste prodávající- běžný občan?
Chcete-li se zúčastnit Bleších trhů jako prodávající, není nutné se předem registrovat, stačí ráno vzít věci – čím víc, tím líp – cena vstupného pro prodejce je jednotná (100,-Kč).

Na prodejní plochu vjedete přímo autem a prodávat můžete přímo z kufru, skládacího stolečku nebo si rozložíte deku a prodáváte ze země.
V každém případě se doporučuje prodávajícím mít prodej naaranžovaný už před osmou hodinou, kdy už přicházejí návštěvníci. Příjezd bude možný od 7:00 do 8:00h.
Napište nnám na trhy@puritas.cz

Kdo může na Bleších trzích prodávat?
Kdokoli. Platí ale odlišná pravidla pro profesionální prodejce – živnostníky a běžného návštěvníka, který přišel prodávat své vlastní věci, nikoli zboží pořízené k prodeji za účelem zisku.

Co můžu prodávat?
Cokoli, co neodporuje legislativě. Své nové majitele si zde jistě najdou sběratelské předměty, starožitnosti, kola a jiné sportovní vybavení, oblečení, mimibazárek, elektronika, součástky, knihy, hračky, nářadí atd.
Klademe Vám na srdce samozřejmou věc, že každý je povinen udržovat pořádek a místo v nejlepším případě opustit tak, jak vypadalo před jeho příchodem.

Jste prodávající- podnikatel na IČ?
Organizační záležitosti vyřešíme na trhy@puritas.cz nebo tel. 775007455.

GPS: 50.0898706N, 17.7040917E

Nezávazná přihláška pro prodejce    Vyberte prosím na který bleší trhy trh se hlásíte

    Vzor Krnov Hlavní náměstí – Bleší trhy