Pro města a obce

Vážená paní / Vážený pane,

přemýšleli jste někdy o tom, jak udělat Vaše město ještě živějším a atraktivnějším pro Vaše občany a návštěvníky?

Spolek Moravské trhy z.s. má pro Vás nabídku, která může akce ve Vašem městě proměnit v atraktivní a vyhledávané události, které budou mít skvělé jméno i v širším regionu.

Jsme otevření spolupráci s Vaší obcí či městem na organizaci farmářských trhů, vánočních trhů, jarmarků či jiných událostí, které osloví a zaujmou Vaše občany. Naše služby jsou velmi flexibilní a přizpůsobíme je potřebám Vaší komunity a místním zvyklostem.

Stačí nám poskytnout venkovní prostor s připojením k elektřině, přístup k WC, pomoc s propagací v místních informačních kanálech, a o zbytek se postaráme.

To Vám nejen ušetří personální náklady, ale také starosti s organizací události.

Díky našim zkušenostem a kreativitě dáme Vašim akcím nový náboj a přilákáme tak více návštěvníků. S ohledem na naše zkušeností a dlouhodobou spoluprací s desítkami měst a obcí po celém Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Pardubickém kraji, můžete počítat s profesionálním přístupem a kvalitním servisem.

Podporujeme lokální podnikání a zemědělství tím, že na našich akcích dáváme přednost místním prodejcům a výrobcům. To nejen posiluje místní ekonomiku, ale také přináší Vašim občanům možnost objevovat a ochutnávat originální produkty z regionu.

Jsme si vědomi důležitosti dodržování veškerých zákonů a hygienických standardů. Spolupracujeme s relevantními úřady a institucemi, abychom zajistili bezpečnost a kvalitu našich akcí. Každá událost, kterou pořádáme, má schválený tržní řád a garantujeme, že na ní budou nabízeny pouze ověřené a bezpečné produkty.

Chcete-li zjistit více informací nebo se domluvit na konkrétní akci, napište nám info@moravsketrhy.cz

Jsme připraveni s Vámi spolupracovat a přispět k rozvoji vaší komunity.

Těšíme se na možnost spolupráce s Vámi!